Про нас

27 листопада 1997 року наказом Регіонального відділення фонду державного майна України по Запорізькій області Запорізьке обласне державне підприємство «Запоріжавтотранс» було перетворене у відкрите акціонерне товариство «Запоріжавтотранс», від цієї дати веде історію ВАТ «Запоріжавтотранс».У відповідності до закону України «Про акціонерні товариства» було прийнято рішення про зміну найменування відкритого акціонерного товариства на публічнеакціонерне товариство «Запоріжавтотранс» — наказ №35 від 14.06.2011 року.

В структурі товариства 28 автобусних станцій, розташованих у всіх районних центрах Запорізької області ,через які обслуговується близько 466 маршрутів приміського, міжміського внутрішньообласного, міжміського міжобласного і міжнародного сполучень, на яких працює 780 автобусів. Основний склад працівників товариства має стаж роботи у сфері автомобільного транспорту більше 15 років.

Публічне акціонерне товариство «Запоріжавтотранс» є посередником між автоперевізниками і пасажирами, котрим продає квитки на проїзд та провіз багажу. Крім того, надаються автостанційні послуги, зберігання багажу, оздоровчі та інші послуги фізичним та юридичним особам; реалізація квиткової продукції; оптова, роздрібна, комісійна зовнішня торгівля; сприяння розробці та реалізації цільових програм автомобільного транспорту та інше.

Публічне акціонерне товариство «Запоріжавтотранс» велику увагу приділяє культурі обслуговування, комфорту пасажирів на автостанціях, розширенню додаткових послуг для населення.